Azovského moře pozdravil nás s větrem a velkými vlnami

Azovského moře pozdravil nás s větrem a velkými vlnami. Děti byly šťastné, a jízda na velkou matraci, otrávené se svým otcem na nebezpečnou cestu. Pamětníci tvrdí, že vlny – obvyklá věc pro danou oblast. Na plážích – písečné a oblázkové zdarma, jiný počet obyvatel, velikost, stejně jako různé plážové atrakce. Nejcivilizovanějším – Hlavní pláž: můžete pronajmout lehátka, tam je malý oblečení trhu a hojnost potravy servisních prodejen.
Naproti hlavní pláže – známého léčivého jezera.

6d8158e03bef321e84a22bb2daad12ec

Sama o sobě, voda – mineralizovaná, takže je to asi užitečné a právě koupil. Příznivci potápění k léčivým bahnem se sirovodíkem. Naneste ji na základě dovolená s malými dětmi vlastního uvážení, zpracuje každý z jeho.

Odpočívá v Golubitskaya, jsem se setkal dva názory o tom, proč lidé se sem vrátit znovu a znovu, “stejně jako tady ve vesnici”, “v Golubitskaya spoustu legrace.”

Pohled z okna penzionu
Pohled z okna penzionu

Žijící v soukromém domě, ve skutečnosti dovolená s malými dětmi stále cítíte blízko k přírodě, ale pobíhá přes obec ničí své stroje často. V Golubitskaya spousta zábavy: krokodýlí farmu, vodní park, dva zábavní park a tak dále. Nicméně, pokud jste přišel k odpočinku ve vesnici velkého města, je nepravděpodobné, aby se překvapit.

Atrakce.

Vybrali jsme Golubitskaya první bod našeho výletu, včetně vzhledem k množství atrakcí, které jsou blízko k ní. Jeden z nich – údolí lotosů na Ahtanizovsky ústí. Vytáhnout na plantážích lotosů může být z různých stran, ale pouze na motorovém člunu. Doporučuje se jít dovolená s malými dětmi v dopoledních hodinách. Byli jsme v odpoledních hodinách, a, bohužel, kvetoucí rostliny nebylo mnoho.

Plantation lotosy
Plantation lotosy

Zdá se, že zvěsti o pop-up v přední části hlavní pláže obce sopečného ostrova podnítily myšlenku místními podnikateli, aby se jejich “turista” Mecca volal reklamou “ztracený ostrov” a je promývá na jedné straně Azovského moře, na druhé straně – delta “Kubáň” řeka dovolená v česku s dětmi. Jsme opět jízda na motorovém člunu “” a přistál na krásné pláže s čistým mořem. Celá rodina byla splněna.

Nicméně, jeden z hlavních atrakcí Taman – sopečná bahno. “Tizdar” Nejznámější sopkou. “Tizdar” – je to rekreační komplex na pláži. Svým návštěvníkům nabízí i zoo, víno lázně a víc, ale s bahnem bazénu bude pouze jeden.
Nasedli jsme do další sopky – “Hephaestus” je méně zábava pro děti, ale bahenní sopky – 43. K dispozici jsou v provozu, je tam uschne; větší a menší; kapaliny a silnější konzistence. Každý si může vybrat podle vašeho vkusu a dokonce zůstat v jednotlivém sopky.