Jak si vybrat dětskou postýlku

Jak si vybrat dětskou postýlku
Dětské postýlky – to je místo, kde děti tráví většinu dne. Takže rodiče o otázku takové starosti: “Jak si vybrat dětské postýlky?”. Než navštívíte nábytek dětský obchod, který prodává dětské postýlky, rozhodnout, přesně tam, kde lůžko bude ve svém bytě, a vypočítat velikost budoucí kupní. Standardní Betlémy jsou považovány, jehož délka je 120 cm, šířka – 60 cm Postýlka s takovými rozměry budou sloužit dítě do 3 let.

333-430x310

Nejpohodlnější způsob, jak umístit dětskou postýlku u okna na opačné straně místnosti. Pak dítě nebude obtěžovat jasné slunce a suchý vzduch z topných těles nacházejících se v okně. Nezapomeň na mě: postel by měla být umístěna tak, že jste pohodlně přistupovat k dítěti.
Dětské postýlky – to je nejbezpečnější místo matrace do postýlky pro vaše dítě: dávat pozor na materiálu, ze kterého z postele. Jako materiál pro dětský nábytek je vhodnější přírodního dřeva, povoleno používání dřevěných nebo plastových desek. V každém případě se všechny složky, které tvoří postýlky jsou netoxické. Ujistěte se, že diskutovat s prodávajícím, jak si vybrat dětské postýlky, a nezapomeňte se ho požádat o osvědčení o zdravotní nezávadnosti pro své produkty.
Dětské postýlky musí být bezpečné a ve stavebnictví. Chcete-li hlavy dítěte nebo končetiny není uvízl mezi tyče postýlky zdi, vzdálenost mezi nimi by měla být ne více než 7-8 cm a ne méně než 2-3 cm. Během kousací dítě se stane skutečným silikonová podložka na okraji ráfku. Mnoho postýlky mají nastavitelnou postel, která může být zvýšen až do dítě nebylo naučil lézt a stát. Tak dospělá osoba nemá shýbat nízko, aby se dítě v náručí, což sníží zátěž na zádech. Také čelní stěna postýlky může být snížena kompletně odstraněna – to bude dát dětskou postýlku blízko k posteli rodičů, který umožní matka krmit dítě v noci, aniž byste museli vstávat z postele.
Některé postýlky jsou poskytovány s úložným prostorem zásuvky, které mohou být přidány pohodlí vybraného modelu. Také mnozí výrobci dětské postýlky ponechat volbu rodičů způsob, kterému dávají přednost položit dítě spát: v dolní části postýlky může být oblouk levne detske postele, které umožňují houpací dítě, a kola, které se valí na postýlku.
Protože ne všechny jsou vybaveny postýlek matraci, nezapomeňte o této důležité části.

 

Nákup dětské postýlky, je třeba vzít v úvahu soubor kritérií výběru, protože rodiče nemají vždy vědět, jak si vybrat dětské postýlky, a tak byla nejen krásná, ale také kvalitní a pohodlné. Zvažte, co je potřeba se zaměřit při nákupu.

Při výběru kolébka první věc, kterou odstranit myšlenku, že cena by měla být hlavním kritériem pro výběr. Cena značně liší v závislosti na typu lůžku, kvalitní značka. Na prvním místě by mělo být dítě bezpečnostní kritérium. Nikdo říká, že musíte trávit štěstí, ale snaží se platit přiměřený rozpočet pro tento důležitý akvizice. Po stanovení maximálního rozpočtu, začít hledat postýlce, vzhledem k tomu, praktické tipy, které jsou důležité pro zdraví novorozence:

– Přemýšlejte o místě, kde bude instalován Banaby CZ, a učinit potřebná měření zjistit přesnou velikost, co hledáte;

– Bez ohledu na zvoleném modelu, ujistěte se, že boční stěny umožňují cirkulaci vzduchu;

– Pečlivě zvážit hrany, které potřebují být pokryt měkkým ochranným materiálem, protože děti mají tendenci kousat hranu postýlky;

– Je žádoucí, aby tam byly kola a houpačka oblouk příležitostí, protože někdy je potřeba přesunout postel z místa na místo. Kromě toho, v případě, že jsou kola, je snadnější pohyb strávit čištění. Oblouky, které umožňují, aby třást postýlky, dětské spát velmi příznivé.