Již rok a šest měsíců, můžete začít postupně zvyknout

Již rok a šest měsíců, můžete začít postupně zvyknout dítě do zaměstnání na zeď barů. Právě v tomto věku, děti projevují zvýšenou aktivitu, jejich energie je doslova “přetéká přes,” začnou se zájmem pochopit výšku, cestu, která musí být překonána břevno. Rodiče, je důležité nezapomenout, že vštípit zájem o sportovních aktivitách (jak na švédské straně je to zejména) by měly být lehce, bez přílišného tlaku, jinak zájem dítěte v lezení a překonávání překážek rychle uhašen.

deti-leto-more

Dalším velmi důležitým aspektem výuky s dítětem jsou bezpečnostní opatření. Jakmile bude vaše dítě začne vyvinout novou více cvičení a stres, měli byste vždy zajištění jemu, a být vždy blízko. Kromě rukou rodičů, bude velkým přínosem pro bezpečnost dítěte gymnastických rohož, která je žádoucí, aby se spolu se zdí. Postelennuyu na podlaze u stěny tyče, bude sloužit jako další ochranu dítěte dětské designové pokoje a budou schopni významně posílit svůj zájem o nové činnosti.

Kondiční cvičení pro děti

Nejmladší atleti (a půl až dva roky), zahájit jejich seznámení se švédským stěně pomocí jednoduchých cvičení.

Kid dostane tvář do barů a ruka chytá bar vyšší, a potom se pokusí zvednout nohy, který je zavěšen na rukou.
Pokud se dítě stane nohy na spodní lištu, a urvat ruce dětské designové pokoje na baru po výšce prsou, může se pokusit sednout jako první, a poté, rovnání nohy nahoru.
Můžete se obrátit zády k žebřiny, bude nejdříve kopat do spodní “krok”, ruce uchopte zpoza baru, který se nachází mírně nad hlavu a oblouk dopředu – to je vynikající cvičení pro flexibilitu.
Pro “gutaperčou” může nabídnout toto cvičení – zády ke zdi barech, budete muset ohýbat záda a uchopit baru. Postupně stále více a více speleologii, dětské ruce, ať se snaží chytit bar nižší a nižší.

Nezapomeňte stát během prvního tréninku tam dětské designové pokoje, pomůže vaše dítě udělat správnou věc a chrání před možným zraněním.

Cvičení pro starší děti

Nejběžnější cvičení pro starší děti – strečink.

1. Dítě stojí bokem k baru, a položí nohu na jedné z nich dětské designové pokoje, a výška zdvihu ramen by měla být pohodlné pro dítě. Potom se zvýší noha je mírně nakloněná.