K fotokatalytické čističky vzduchu použít i HEPA

Také v Rusku. K fotokatalytické čističky vzduchu použít i HEPA – filtr. Účinnost fotokatalytické filtru a malou cenu naznačuje, čističe vzduchu Aerolayf hodný konkurentem mnoha západními protějšky. V závislosti na zamýšleném objemu místnosti čističe vzduchu bude stát od 40 do 3000 metrů krychlových dětská kolébka, až do 12.000 200.Garantiya na fotokatalytické zařízení – 7 let, je třeba ji vyměnit každých 3-4 měsíce HEPA filtr.
190_cid324967bpid2937804
Čistička vzduchu – velmi mnoho. Na co pamatovat při volbě? Pro dětské pokoje lépe hodí čističky vzduchu s zvlhčování. Ionizace vzduchu – diskutabilní, ale z ozonizace obecně lepší, aby se vzdali – ozón je třída 1 nebezpečné látky – “extrémně nebezpečné látky”. Přebytek z MPC čísel, že “má obecnou toxický, dráždivý, karcinogenní, mutagenní, genotoxické účinky, způsobuje únavu, bolesti hlavy, nevolnost, zvracení, podráždění pokožky, očí, dýchacích cest, kašel, dýchací potíže, chronická bronchitida, rozedma plic, astmatické záchvaty , plicní edém, hemolytická anémie … “(Z adresáře Grushko YM” škodlivých anorganických látek v průmyslových emisích do ovzduší “(L., chemie, 1987)). Měření úrovně dětská kolébka ozónu – poměrně drahé řízení, a ujištění, že prodejce nemůže vždy spolehnout.

Pokud nikdo v domě je alergická, nemůžete kupovat drahé systémy s super-jemnou čištění – nejsou potřeba. A tím, že koupí, například, čištění vzduchu, můžete přijít o trochu v ceně zpočátku, ale rozdíl vyhraje později, aniž byste museli kupovat a měnit více filtrů.

Dotykové obrazovky, osvětlení, zajímavý design řešení, stejně jako v zámoří, “původ” je obvykle věnována značná cenu “přívěsek.” Koupit import objemový model společnosti je dobrá dětská kolébka, ale dvakrát přeplatí pěkný displej – možná to je moc. Nicméně, volba je na vás!

Nebo spíš, dva týdny po porodu, můj manžel šel do Ikea a koupil nádherný dřevěný betlém, maloval a zařízené handbells … jen naše novorozeného syna na první pokus, aby ho tam tak křičel, že on byl okamžitě propuštěn z vězení, zacházeno laskavě a připoutáni závěs s mou matkou. Je pravda, že “zpožděné” (slovo je strašná, nezdálo se, že mluvit o žijící osobě), dítě na noc v odděleném lůžku jsme nebyli jít začít. Medvěd se narodil doma, a poté, co porodní asistentka mě na hrudi nového člověka, dokonce i myšlenka vznikla, že bychom ho mohli nechat ani na okamžik. Náš postel byla o postelích Mishkin od první minuty svého života. Řekněme, že najednou, nemám říkat nikomu, a už vůbec ne věřit, kategoricky, že všechny matky dětská kolébka by měly praktikovat co-spaní, to je, jak se říká, IMHO, ale mohu vám říci, proč se můj manžel a já, stejně jako mnoho dnešních rodičů spí se svým dítětem.
To je přirozené.