Levné postýlky pro děti

Domácí sportovní komplex od TM “Glade Pohádek” – to je dřevěný – konstrukce, určený pro výstavbu sportovní zóny v bytě nebo domě. Pro rostoucí organismus dítěte je velmi důležité dávat důraz na různé svalové skupiny a dělat vykládka cvičení pro páteř. Domácí sportovní komplex od TM “Glade Pohádek”, jako je nemožné lépe splňuje tyto úkoly – základ jeho konstrukce je švédská stěna a má hrazdou.


Jako doplněk je možné zakoupit několik závěsných prvků, například, , lana, kroužky. Domácí sportovní komplex od TM “Glade Pohádek” je připevněn ke zdi a na její kvalitě závisí bezpečnost instalaci zařízení. Sklopné hrazdou se váže k švédské stěny na několika místech. Koupit domácí sportovní komplex a doručit do místa instalace Si můžete sami, protože konstrukce je ve složené podobě je umístěn na osobní automobil.

Již od jednoho roku a šesti měsíců, můžete začít postupně navyknout dítě k zaměstnání na švédské stěně. Právě v tomto věku se děti projevují zvýšenou aktivitu, jejich energie doslova “tryská přes okraj”, začnou pochopit výšky, cestu k níž je třeba překonat přes příčky. Rodičům je důležité nezapomenout, že vštípit zájem o sportovní aktivity (a na švédské stěně včetně), je třeba jemně, bez přílišného tlaku, jinak zájem dítěte na a překonat překážky rychle uhasne úplně.

Dalším velmi důležitým aspektem cvičení s batoletem jsou levné postýlky pro děti bezpečnostní opatření. Jakmile se vaše dítě začne učit, je pro něj stále nová cvičení a zatížení, musíte neustále a být vždy v blízkosti. Kromě rukou rodičů, skvělý pomocník pro bezpečí dítěte poslouží tělocvičný mat, který je vhodné zakoupit spolu se stěnou. na podlaze kolem švédské stěny, je navíc poslouží k ochraně levné postýlky pro děti dítěte a budou moci výrazně posílit jeho zájem o nové aktivity.

Wellness cvičení pro děti

Nejmenší sportovci (od jednoho a půl až dvou let) začínají své seznámení se švédským stěnou přes nejjednodušších cvičení.

Dítě se stává tváří v a rukama chytne za příčky výš, po levné postýlky pro děti kterém se snaží zvednout nohy, to je na rukou.
Pokud se dítě stane na nohy na spodní příčky, a rukama na příčné nosníky přibližně ve výšce prsou, pak to může vyzkoušet nejprve podřepu, a pak narovnat nohy, vstát.
Lze otočit ve švédské stěně zády, stát nohama na dně, “krok”, rukama chytit zezadu za příčky, která se nachází trochu výš hlavy a dopředu — je to levné postýlky pro děti skvělé cvičení na flexibilitu.
Pro nejvíce “” je možné nabídnout takové cvičení — stojící zády  ke švédské stěně, je třeba vyhrneme zpět a chytit rukama za příčky. Postupně, silnější, ruce, dítě ať se snaží zachytit příčky stále nižší a nižší.

Nezapomeňte postavit během prvních tréninků v blízkosti, pomoc dítěti vše udělat správně a od možných zranění.

Cvičení pro starší děti

Nejčastější cvičení pro děti starší — strečink.

1. Dítě stojí bokem k a položí nohy na jednu z nich, přitom výška zvedání nohou by měla být pro dítě pohodlné. Pak se zdviženou nohou se provádí několik předklonů.

2. Teď, bez změny polohy, nechte dítě se bude snažit sedět na stojící noze. Zpočátku můžete mu pomoci, on sám může držet na příčky rukama, a pak ať bez pomoci rukou.

3. Po provedení těchto cvičení potřebujete stát na švédské stěně druhým bokem a vše opakovat, jen na druhou stranu a na druhou opěrná noha.

Povzbuzujte vaše dítě, přijít na své, zábavné a vzrušující cvičení, a on je určitě přijde něco , a co je nejdůležitější — je mu více než zajímavé! Pøi pronásledování na švédské stěně cvičení na dalších simulátorech, například, po laně nebo na kroužky, a postupně můžete zkomplikovat. Důležité je jen dbát na to, aby dítě neztratilo zájem o sport, k čemu snažte se, aby vaše cvičení herní cvičení.