nejbohatší Majitelé světových schází Tattersalls koupit sny na čtyřech nohách

Z některých úhlů, nebo prostřednictvím žloutenku okem je osmiboká pagoda, která obsahuje Tattersalls prsten je něco víc než chrám mamonu, posazený na malém kopci v East Anglia. Částky, které se mění ruce, tady, protože některé z nejbohatších lidí na světě koupit naděje a sny na čtyřech nohách jsou prostě zvláštní. V loňském roce se celkový obrat v průběhu všech tří sezení téměř 80m GNS, nebo 84 m £, záznam pro každou Bloodstock aukci v Europe.Frankel je ročků nepodaří dostát sedmimístnou očekávání na Tattersalls Čtěte více

není to jen dostihového koně trenéři, kteří mlýn kolem prstenu a doufal, že některé super-bohatství bude stékat směrem k nim.Práce v chovu průmyslu v celé Británii, Irsku a Norsku může záviset na trh v top-end prodeji jako Tattersalls. Chovatelé, kteří platí šestimístné sumy mají klisny se vztahuje slavnými hřebci, jako je Galileo a Dubawi nutné provést návrat do ringu, zaplatit mzdy a režijní náklady potřebné k získání nové narozené plnokrevné hříbě dokonce k této rané fázi své kariéry [Hezký Zisk nebo bolestivá ztráta více než 12 měsíců v chovném podniku může záviset na dvě nebo tři minuty v kruhu a zda na trhu je do správné nálady.

„Je to vše může přijít až na to, zda [největšími hráči] pociťují zájem,“řekl jeden veterán z obchodu řekl v úterý. „Loni Sheikh Hamdan [al-Maktoum Dubaj] prostě nebyl nákupu na první den. Pak třetí den byl nabízení na všechno. Stačí mít smůlu, že jste tam v nevhodnou dobu.“

Chcete-li prodat, budete potřebovat kupujícího. Prodávat dobře, budete potřebovat dvě, a je-li jedna ze zúčastněných stran je vlastníkem jako Sheikh Fahad al-Thani Kataru, mohlo by to být den pamatovat.20-ti něco multi-miliardář v džínách a teniskách, Sheikh Fahad způsobil záchvěv vzrušení kamkoli šel sem, kontrolu yearlings a setkání chovatelů, kteří byli po zralé úvaze, více nervózní a nervózní, než koním.

David Cox, který provozuje Baroda a Colbinstown Studs v Irsku ve spolupráci s Davidem Myerscough, vnuk velkého trenéra Vincent O’Brien, je typický pro chovatele a obchodníky, jejichž roční zisků a ztrát může záviset na tom, zda prodají i na Tattersalls.Jeho hlavní nadějí v úterý byl hříbě by Kyllachy, který byl prodáván na závod v Hongkongu 200,000gns (£ 210,000), pohledného návratnosti investice těsně pod 70,000gns (£ 73.500) před rokem.

„Drželi jsme ho celou zimu, a celé léto jsme se připravovali ho k prodeji,“ řekl Cox. „Je to všechno nervózní časy, dokonce přichází tamhle je něco, co by se mohlo stát. Zde se dostal v jednom kuse, ukázal se [k potenciálním kupcům] velmi dobře a prodával velmi dobře na Hong Kong Jockey Club.

„Máme devět zde prodávat a prodával jeden dříve pro 82,000gns, tak snad to bude dobrý den zítra stejně. Je to 11 měsíců a nejméně vnitřností € 100,000 jde do nich v průběhu této doby.Mám čtyři chlapce pracující na farmě doma a Dave má další čtyři a jejich obživy jsou opravdu v našich rukou a jak kupujeme a prodáváme naše koně. Někdy věci začínají pomalu tady, všichni se dívají Navzájem a tam jsou ještě dva dny koní. Druhý den se věci vyzdvihují a pak třetí den začnou přemýšlet o prodeji příštího týdne (méně prestižní kniha 2) a možná se večer zpomalí. A je to všechno provedeno abecedně, nemůžete si vybrat, v jakém dni se váš kůň děje nebo v jakém čase, potřebujete trochu štěstí, abyste nebyli v první řadě nebo v poslední části dne. “

P>

Coxova hřměta bude nyní předtím, než bude odeslána do Hongkongu, zatracena.Kdyby Richard Hannon, poddůstojník, dal ještě jednou ruku, stejný hřbet by mohl skončit v Wiltshire. Pár okamžiků v kruhu změní životy a osudy těchto ročníků pro dobro.

“Řetězec je obrovský, který tvoří čistokrevné dostihy a chov,” řekl Harry Herbert, postavička syndikátu Highclere Thoroughbred Racing “A právě zde, pro chovatelský průmysl v Irsku a Velké Británii, pokud máte koně s dostatečným počtem rodokmenů pro Dostat se do tohoto prodeje, to je místo, kde očekáváte, že uděláte dobré peníze.Vzhledem k tomu, zda as vajec vejce, pro každého, kdo máte to je dost dobré být tady, je to asi mnohem víc, které nejsou, ale musí být zaplacena.

„Pro chovatele je důležité že některé z nich vyvinout značné částky. Je to velmi mezinárodní a tam jsou kupující ze všech závodních národa zde. Právě jsme si koupili hříbě Galileo a [jihoafrický trenér] Mike de Kock byl zničený neměl dostat na jihoafrické klienta jeho.

„Je to to, co dělá tento sport a průmyslu jako zábavné.Každý, kdo se snaží závodit dobrého koně, a to bez ohledu na peníze, rozstřikování tady, to je jisté, že příští týden bude 20, 30 nebo 40,000gns koně, které skončit mnohem rychleji než některé z nich.“

Jen dvě stání na den zahájení Book 1 dosáhl sedmimístnou prodejní cenu, ale třetí nejvyšší cenu za den, 900,000gns se hradí Čína Horse Club, známka důležitý nově vznikající trh nejlepší plnokrevníci.

„je to velmi důležité pro sport a průmyslu pro tuto zemi a je to naprosto nezbytné pro zaměstnání,“ řekl Herbert, „ať už je to přes trenéry, stabilní personál, veterináři, chovateli nebo prostřednictvím sázek průmyslu.

„Tento týden je ten, který budete muset přijít k statný check-knihy.Nestává se často, že vypadáš tam nahoře [at bid rekordéru] a to je méně než šest číslic. Ale jako každý trh, máte své Harrods a vaše liber obchod, a to je o tom, kde chcete nakupovat.“