Newcastle Jets držené Central Coast Mariners v F3 derby

Newcastle Jets jsou stále hledají své první A-League vítězství v sezóně poté, co se koná na 1-1 remíza místními soupeři Central Coast Mariners v Hunter Stadium. Jde o to bere Jets ze spodní části tabulky, ale domácí strana bude pocit, že měl vzít všechny tři body poté, co dvakrát udeří ze dřeva.

První polovina zapomenout vyrábí málo zábavy nebo kvality se obě strany založí průchody a plýtvání dobré příležitosti.Jedním z mála okamžiků třídy pochází z bývalého Socceroos křídlo David Carney, který ukázal velkou povědomí svrhnout Crossfield přihrávku a tee nahoru onrushing Scott Neville, jehož dobře zasáhl úsilí blýskl posměch obecenstva ze sloupku.

Josh Rose měl nejlepší příležitost pro námořníky ke skórování, ale dal mu volnou hlavičku z rohu nad břevno. Giant ekvádorský útočník Edson Montano mazák Jets vedení úderem půl času, ale jeho velmi tvrdý header vrátil kličky.

Druhá polovina byla mnohem lepší podívaná s Montano prolomit patovou situaci pro hostí tři minuty po restartu.Carney byl architekt s výkonným chodu vpřed a jeho chytrý míč do vápna viděl Rose pokus vůle canon ustoupit kolega centrum půl Zac Anderson a do cesty Montano, který míč procedil za záda bezmocným Liam Reddy.

v Mariners reagovaly pozitivně s jejich nejlepší kouzlo hry a okamžitě přes Glen Trifiro volného kopu, který se vrátil z sloupku téměř vyrovnány.Ale to nechte-off pro Jets byl brzy zapomenut s vzrušující mladí Mariners útočník Mickey Neill bití Neville s nějakou dobrou práci nohou, jeho střed najít maďarský záložník Richard Vernes kteří drážkou domů svůj první gól pro klub.

Tato strike otevřel hru s oběma stranami tvrdě tlačí na vítěze před davem 11,031. Bývalý Mariner Marcos Flores měl nejlepší šanci zabalit body pro svou stranu v 69. minutě po pěkné běhu u náhradního Andrew Hoole.Ale argentinský tvůrce hry, který kradl do pokutového území neoznačená, boční-nohy na břevno, když opravdu blízko ke vstřelení gólu.

Matt Sim téměř popadl vítězství pro návštěvníky dvě minuty od času ale jeho divoká stávka tlačil kolem sloupku Ben Kennedy v brance Jets.