Nyní, beze změny polohy, nechte dítě se snaží posadit na stojnou nohu

Nyní, beze změny polohy, nechte dítě se snaží posadit na stojnou nohu. Za prvé, můžete mu pomoci, on sám mohl držet na příčky rukou, a pak ať si sednout bez použití jejich ruce.

3. Po těchto cvičeních, je třeba, aby se stal Švédská zeď druhou stranu a opakuje všechno, jen v opačném směru, a další podpůrné noha.

Povzbuzujte své dítě přijít s vlastní, zábavné a vzrušující cvičení, a jistě přijít s něčím vzdornou, a co je nejdůležitější – je to mnohem zajímavější! Kompletní lekce na stěnu nábytkovou vykonávat další simulátory, jako je lezení na laně, nebo odvíjení na kroužky, a postupně se jim může být složité. Co je důležité je dbát na to, že dítě neztratil zájem o sportu, které se snaží, aby se váš trénink na hraní.

diti

Vyberte si postel a matrace pro dospívající

Takže, je čas vybrat si nové kvalitní postel pro Vaše dítě, dospívající. Co je třeba vzít v úvahu při výběru? Dospívající potřebují dobrý spánek – o tom mluví a učitelů, lékařů a psychologů. To je důvod, proč je třeba, aby se odpovědnost za výběr postele a matrace. Obvykle jsou tyto dva prvky jsou nakupovány samostatně – potřeby pouze odpovídal velikosti.

Za prvé, je lůžko pro dospívající by měly být vyrobeny z masivního dřeva a mají dřevěný základ pro matraci. Nebojte se očekávané vysoké ceny: postel přírodní borovice je o něco dražší, než je obvyklé lamina nebo MDF. Mimochodem, tento materiál je vhodný pro dospívající nábytek také. Ale z DSP by mělo být upuštěno.