Od samého začátku, jsem obecně

Od samého začátku, jsem obecně, a nevznesla takový problém, kdy bude dítě spát? Samozřejmě, že se mnou. Po porodu, přitěžujícími, pardon srovnání, zvířecí instinkty, intuice, jemnou vůni, vůni a dotek. Cítíte se jako skutečný žena s mládětem, sebemenší odloučení od nich způsobuje velký poplach. Uvědomujete si, že ve svých rukou tvor, jehož život je zcela závislá na vás, v tomto krátkém čase jste tam pro něj, a život před narozením jsi byl pro něj a nyní celý vesmír stále zůstává. Není náhodou, první rok života dítěte je považován za pokračování svého nitroděložního života. A touha nenechávat s dítětem v noci pro mě bylo naprosto přirozené. Zpočátku jsem byl jen strach, a najednou chladný, a najednou dusil, ale obecně dýchá!?! Mimochodem, američtí vědci prokázali, že ko-spaní je nejlépe ochránit dítě před SIDS. A pak tak jsem použil tu noc, kdy tam byl, teplo, klid, sípání, s úsměvem ve spánku a objetí mě s ní buclaté rukou … Obecně platí, že o prázdné jesličky více a nepamatoval.
To je výhodné.
18903e942b78a54bdecee24d5acc4259
První měsíc po porodu více než cokoliv jiného chtějí relaxovat a spát. A můj manžel by bylo nevhodné vstávat v noci jít do postele, krmit Bear, a odložte jej, a tak několikrát za noc … Obávám se, pak by to být tak hrozné postnatální deprese, které jsem byl tak vyděšený před porodem, nepřešel ke mně , A Bear obdrží neprodleně plně kojit, a my jsme v klidu a hlubokého spánku. Skutečnost, že bezesnou noc s mým manželem a dítětem se stále ještě nenaučili. Od prvního měsíce začalo Medvěd spát celou noc. Pokaždé, když chce jíst, neměl probudit, jemným zatlačením na mně nebo otočit hlavu, a já prostě neotevřel oči, aby mu hruď a budeme i nadále spát.

Pak existuje tolik důležité věci, které jezdec je často jednoduše zapomenou k jídlu, takže je hlavní vypínač v tomto období dítě obdrží ji v nočních krmení, kdy se nic a nikdo nebude odvádět pozornost od jídla.
Samozřejmě, tam jsou také některé nuance.