Právník říká, že policie se zaměřila na hvězdu NBA kvůli závodu: “Viděl černého muže v kapuce”

A bílý policista vybrala Atlanta Hawks Thabo Sefolosha, když odcházeli z New Yorku noční klub v tomto roce, což vyvolalo konfrontaci, která vyústila v zatčení hráčově a noha zlomeninu konce sezóny, obhájce řekl porotce úterý .Atlanta Hawks’ Thabo Sefolosha utrpěl zlomeninu nohy při zatčení čtěte více

‚Nevím, co viděl,‘ řekl právník Alex Spiro důstojníka, JohnPaul Giacona, který jako první oznámil Sefolosha vyčistit oblast brzy na 8. dubna. „Myslím, že viděl černocha v kapucí.“

Sefolosha, 30, byl obviněn z přestupku maření státní správy, výtržnictví a odpor při zatýkání.Ten se cítí nevinen a odmítl důvod zabývat.

Ale prokurátor řekl v úterý, že 6stopa 6in Sefolosha jednal s názvem a přezíravý důstojníkům, kteří se snaží vymazat stovky lidí z ulice po dřívějším bodnutí mimo klubu strany voláním 5 stop 7in Giacona „trpaslík“.

„obžalovaný si nemyslí, že je třeba dodržovat zákon,“ řekl asistent okresního státního zástupce Jesse Matthews. „Nemá rád, když říkal, co má dělat.“ Giacona právě dokončila tři roky na práci.

Tento případ vyplývá z boje mimo 1Oak klubu na Manhattanu po Indiana Pacers vpřed Chris Copeland a dvě ženy byly bodl.

policisté z jednotky naplněné hlídkování oblastí bary a kluby reagovala na toto bodnutí a dostali rozkaz přesunout stovky partygoers off bloku, seržant policie vypověděl v úterý.To bylo v tomto procesu, který Sefolosha, jeho týmový kolega Pero Antic a dvě ženy byly prozradil Giacona opustit blok.

Obvinění proti Antic Od té doby byly zrušeny.

Sefolosha neuposlechl tyto příkazy, pak účtován důstojník, jehož záda se otočil předtím, než byl zastaven důstojníky a nakonec přijata na zem a zatčen, soudních dokumentů stavu.

Ale tlačen Spiro během křížového výslechu, Giacona uznal, že ačkoli on předtím řekl, že požádal Sefolosha rozjet blokových šestkrát dokázal pamatovat jen to, aby nejméně třikrát.On také řekl, že nevěděl, jak byla zraněna noha švýcarského národního svazu, nebo slyšet zvuk nasazených obušků.

Spiro hrála videozáznamy pro porotce, kteří ukazovali, že patrony jsou blíže k pásce činu Sefolosha a jeho přátelé byli. Šest policistů bude nazýváno jako svědkové pro stíhání, ale soudce Robert Mandelbaum popřel obhajobu, aby si prohlédl jejich osobní spisy.

Hawks trenér Mike Budenholzer řekl soudní případ byl v jeho mysli v úterý.

“Myslím, že my všichni záleží na Thabo,” řekl. “Doufám, že to bude nejlepší. Chcete-li být ponořeno do trochu těžkého místa, projít tímto, není pro něj nebo jeho rodinu snadné.…Ale chci pro něj jen ten nejlepší výsledek.Je to takový dobrý člověk.“