Rangers přečkat Blue Jays více než 14 směn se pohybovat v rámci jednoho vítězství ALCS

Záložní záložník Hanser Alberto si vyhrál v 14. závodě a Texas Rangers porazil Toronto Blue Jays 6-4 pátek na vedení 2-0 v nejlepších pěti amerických divizích. / P>

Underdog Rangers se pokusí zamést Blue Jays doma v Game 3 neděli. Martin Perez se chystá do Texasu proti Marco Estradě. Alberto, který vyhrává poslední a jediný v sestavě, protože hvězdný třetí baseman Adrian Beltre byl s napjatým záda, udělal chybu, která vedla k prvnímu dvěma běhům Toronta.On vydal RBI jediné dva outs v 14. a Delino DeShields následoval s infield hit pro další období.

Alberto, 22-letý nováček, který dělal jeho velký ligový debut v této sezoně, a to i měla oběť mouchu.

Texas vyloučeny s nejvyšší bodování týmu v pětky po páté směně. Vítězství pro první rok správce Jeff zábradlí tým udělal silničních klubů 5-0 v play-off dosud. – jediný minule, která se stala v playoffs byl 1906 all-Chicago World Series, STATISTIKA zmíněné

Keone Kela (1-0) pracoval jednu směnu na vítězství, zůstat v klidu po dustup s Toronto slugger Joshem Donaldson.

Ross Ohlendorf s staré školy, dvouramenná windup, dokončil za save [33-letý tovaryš zvedl první zachránit své prvoligové kariéry na začátku tohoto roku.

Mike Napoli hit vázání jediný Texas v osmém.

Další zabalené dav u Rogers Centre, že udělal hodně hluku brzy byl tichý až na samém konci. Toronto, zpět do playoffs poprvé od vítězství z roku 1993 World Series, ztratila na druhý den v řadě doma.

Rougned Zápach hit dva-out single off LaTroy Hawkins (0-1) v 14. ale byl téměř vyhozen poté, co šel příliš daleko kolem druhé základně na jeden Chris Gimenez, s výzvou potvrzené přehrávání přezkumu.Že hovor se ukázalo rozhodující, když Alberto lemované jeden do centra, posílání Zápach omílání home.

Poté, co Liam Hendriks nahradil Hawkins, DeShields porazil jeho zásah.

Donaldson byl zpátky v sestavě po vezme kolenem do hlavy se snaží rozbít dvojí hru v otvíráku. On homered v jeho návratu.

Oba lavičky a oba bullpens krátce vyprázdněné v dolní části 13. Při Donaldson a Kela obchodované slova po hlubokém faulem SLUGGER putovala faul. Donaldson nakonec vyškrtnuty.

Toronto startér Marcus Stroman se vedení 4-3 v osmé. Zanechal po leadoff singl DeShields a Shin-Soo Choo položil oběť bunt proti Brett Cecil.

Po Prince Fielder vyrazil, Napoli vybral.Napoli byl 2 za 17 ve své kariéře proti Cecil před vázání hit.

Napoli byl chycen v utahování až do konce směny, ale Cecil utrpěl napjatý levém lýtku a musel být pomoci opustit pole, podle trenér.

Rangers outfielder Josh Hamilton skončil 0 pro 6 osob a je pro vyvažování v jeho posledních 30 playoffs u-netopýry.

Toronto dát běžci na první a druhé dva outs v dolní části z 11., ale Troy Tulowitzki uzemněn se na první hrací plochu, kterou viděl z Sam Dyson.

Choo hit RBI single v prvním a druhém běhu střelce po chybě vrhací by catcher Russell Martin.Blue Jays unikl uvíznutí při první baseman Chris Colabello otočil unassisted dvojí hru, značení out Hamilton poblíž vaku před sprintovat přes diamant do důchodu v poli, který byl zavěšený mezi třetí a domácí mety.

Donaldson hit své první postseason homerun v dolní polovině první.

vůně šel a připsal si na oběť za běhu, aby byl 3-1 ve druhém, Toronto je svázána v dolní polovině, kdy Tulowitzki dostanete chyba Alberto je, Colabello následovala pozemní pravidlem oboustranné, Martin hit RBI single a vázání běh skóroval, když Kevin Pillar uzemněna do dvojité hry.

Toronto své první vedení v sérii na pětinu.Pilíř vedl off s Bloop double, šel do třetí na oběť Ryan Goins a připsal, když Ben ctí uzemněn jeden přes čerpané-in infield.