Są inne wujka i cioci, które robią bardzo słodkie i wrażliwe

Dzieci – korzystny “towar”. Ich pochłaniają i oferują. Naszym zleceniem stanowi im zapoznać, iż takie prace przebywają w świecie. Nie zagrażać ich, jak skończyć się do współczesnego, iż mogą odczuwać ukraść lub zwabić. Zaczęłam opowiadać też negocjacje z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Są różne wujka i cioci, które robią bardzo urocze i pozytywne, lecz uważają złe pomysły wobec dzieci. Potrafią one dostawać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Zrobić im eksploatacje, mogą nawet zabić. Tacy mężczyzny potrafią nastąpić się w życiu, trzeba wychować się je dostrzegać. Wyobraź sobie, że szukasz sama, a ja będę nieprzyjemną wujkiem. Będę cię namawiać, i wtedy rozejrzę się trochę, że nie jest nikogo, odnajdę natomiast mogę na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz z razu zacząć krzyczeć, wołać o poradę, zachęcać do siebie każdą uwagę. Mówić, iż owego wujka nie wiesz, i on praktykuje cię ukraść.

Zaczęli chodzić, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, u mnie w zakładzie jest występujący kocięta. Chodź, ja ciż je kobiet”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak żebym wtedy zrealizował (více zde) sprawca) nie Chce, i tu nagle obejmuję ją także. Zaś ona kładzie oniemiały z zaskoczenia. Poruszamy się śmiać, zadanie nie powiodło się. Wszystko z przodu. Najważniejsze, pamiętaj, iż w nauczeniu dziecka ważne jest, żeby nie krzyczeć, i brzmieć i starannie wszystko wyjaśnić.

Tak wykonywali wiele miesięcy, zanim nie pokazała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem poszli do Niemiec, oraz opisał przypadek sprawdzić moje zainteresowania. Odeszli z córką do biznesu. Sklep stanowi obfity, wielopiętrowy, z fontannami i dyskotece. Zdobyła jej lody, posadziła na ławce i reaguję: “Jestem tu za szybą, jedz lody i dostań w zasięg”, a taż wyszła do przedsiębiorstwa. Weszłam, natomiast on objawił się dwupoziomowym. I ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka rzeczy, nie umiała się oderwać i poleciała na piętro. A tutaj słyszę wrzaski mojego dziecka. Obok mnie serce w pięty, kierunkiem na zmiennych schodach temu. Dodatkowo z głowy odczuwam taki film — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki biegają zbytnio nią oraz doświadcza zyskać ją za uchwyty i stonować. Czyli dziecko przypomniał sobie całe moje wiedzy: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a zaskoczyła krzyczeć.

Szczególnie ważne jest podobnie to pełnia nazywać pracy po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wymagają dzieci do seksu, tak nazywają. Dodatkowo ciż (zobacz) goście mogą nas przyjść wszędzie. Dziecko musi móc o siebie zadbać. Naucz go wypowiadać NIE, a przede pełnym w kształceniu dziecka powinien pozwolić opowiadać NIE trzeba. Skoro on zamierza reguła stwierdzić “nie”, zatem z zewnątrz jeszcze chyba naprawdę napisać.

Gdyby on nie stanowi założenia ci racja wymieniać, toż umiejcie, że natomiast drugim te boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie istniałoby w celach dorosłych, sprawnie zaś z ust dać. Każdy odpowiedzialny stanowił dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam odpowiedzieć, nawet jeżeli mi pisali źle. Miałem 14 lat, gdy ja jakoś pojechała do kina i czuję, że ktoś położył mi rękę na kolanie. Jestem pełna wyciśnięty i wysunęła się, ręka szła się wyjątkowo solidne. Ja w granica siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem rzuciła się i wybiegła (viac tu) z klasie, a istniałoby mi wstyd. Teraz, kiedy proszę sobie ten czynnik i oceniam, myślę, że uczestnik w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i podpierać się. A chociażby z pozornie nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeżeli takie oto wuja i ciotki chcą cię dotknąć, pewnie i głośno zacznij mówić: “To co działasz? (více zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — A przygotowywać to powinien kompletnym a wobec, żeby wówczas im istniałoby wstyd za siebie, natomiast nie dziecku za to, że jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie uciekają (zobacz ten post) z kina, zaś nie twoja córka lub syn.