Tento jíl má vysokou plasticitu a jemnost

Tento jíl má vysokou plasticitu a jemnost. Má široký barevný gamut. Dítě bude snadné s ním pracovat s tímto materiálem.
Ball clay – materiál pro lití, který se skládá z pěnových kuliček povlečení je malé velikosti, které jsou propojeny tenké vrstvy lepidla řetězce.

deti-komnata-design11
To štukové materiál je zcela bezpečný pro děti. Vyřezávat z ní – potěšení. Řemesla z plastelíny kouli rychle schnou na vzduchu a udržet si svůj tvar dokonale.
Během plastelíny budou přidány kuličky masírovat prsty dítěte.
Léčebná jíl povlečení – materiál pro formování má světlé, šťavnaté barvy. Mrzne během dne. Pak toto číslo může být dlážděný spolu hračku nebo figurka dekorovat školku.
Vzhledem k tomu léčitelná jíl je velmi výhodné, aby se vánoční ozdoby.
Art jíl. To štukové materiál je vhodný pro děti povlečení školního věku má, jak to vyžaduje jistější jízdní vlastnosti a jistou zkušenost.
Umění jíl je ze dvou typů: měkké a tvrdé.
Soft určený pro výrobu plochých obrázků nebo aplikací. Hard – pro výrobu sypkých, konvexní tvary.
Sochařská hlína – profesionální štuky materiál. Použijte studenty uměleckých škol a odborných sochařů.
Tento jíl má voskový základ a je určen zejména tvrdost a pružnost, a proto drží svůj tvar dobře. Chcete-li pracovat s ním není snadné, proto není vhodná pro malé děti.

Na co se zaměřit při nákupu

Dávejte pozor na plastelíny výrobce – tento faktor vám pomůže učinit správná volba. Skutečnost, že kvalita domácího i dovezeného hlíny může být přesně stejné, ale domácí plastelína je levnější a dovezl pestřejší paletu barev. Také importovat jíl může být velmi jasné barvy, někdy s příchutí.
Hlavní ukazatele následujícím Nabytek Banaby kvalitní hlíny:
– Zboží nesmí obsahovat žádné škodlivé syntetické přísady;
– Kvalita jíl není hroutit a nevysychá;
– Dobrý jíl snadno odplaveny teplou vodou (s nebo bez mýdlo);
– Přísady do plastelíny musí být jediná rostlina.
Dobrý jíl se rychle zahřeje na rukou a stane se pružný, poddajný. Navzdory tomu, že hlína taví ve svých rukou, nezanechává mastný film a skvrny. Kousky hlíny, musí být také k sobě vázány a válcované bez námahy.
Barva plastelíny. Barvy by měly být přírodní Nabytek Banaby, přirozené. Kyselina a nepřirozeně světlé barvy by měl upozornit. Plastelíny s přírodními odstíny nikdy znečistit ruce a prsty dítěte.