V prvních měsících života dítěte nemohou být ponechána sama v noci

V prvních měsících života dítěte nemohou být ponechána sama v noci. Novorozenci často zvrací a mohlo by se udusit. Nebo dítě může zabořit nos do něčeho a spolknout. Proto vaše postel by měla být v prostoru pro dítě, nebo pohovka, budete odstranit později.

198_23456
nutně musí být křeslo pro krmení v místnosti. Ideal – houpací křeslo s pohodlnými područkami a malou stoličku. Při krmení a matkou a dítětem by měla být pohodlná a bezpečná.
Místo pro hračky. Za prvé, budete muset být jen někde umístit chrastítko. Ale počet hraček u dítěte růst. Myslíme dopředu, kde bude flotila, kde to bude možné umístit železnici, nebo dát pověsit houpačka.
Nezdá se vám obejít bez televize. Ale to je, samozřejmě, být mnohem později. Nicméně, místo pod jeho plánu.
Co je to za člověka bez sportu? Musíte být sportovní areál: žebřiny a horizontální pruh. Ne, nemůžeš to všechno pověsit najednou. Příliš traumatizující. Ale místo, které je třeba naplánovat pro něj.
Různé Houpací kůň a velké stroje, které mohou valit dítě, když začne sedět. Oni také zabírají slušné místo.
Nástěnné police na hračky, knihy, nástroje pro péči o dítě. Police pro pokojové rostliny.

Můžete dát do prostoru pro dítě žádný nábytek, jen to, že to bylo šetrné k životnímu prostředí a bezpečné.

Jak vybavit místnost pro novorozence – rozhodnutí není na jeden den. Nedávejte off až do posledního okamžiku, nebo ponechat všechny příbuzné. Jen matka cítí nejpohodlnější pro své dítě.

Vytvoří prostor pro svého syna, můžete tak učinit s manželem nebo vyzvat designéry, kteří vám nabízejí řadu možností. Nenechte se unést krásou budoucnosti místnosti, pamatujte, že dítě potřebuje pro větší pohodlí, čistotu a čerstvý vzduch.