V Rostov na Donu není mnoho zajímavostí

V Rostov na Donu není mnoho zajímavostí. Podle mého názoru nejdůležitější kapitálu – Rostov na trhu s uzené ryby, švestky a směšné ceny a výrobků, a na věci. Podle pokynů, město by mělo také navštívit katedrálu Narození Panny Marie a procházku podél Bolshaya Sadovaya. Místní nám radil, abyste se ujistili se projet na lodi. Posledně jmenovaný ovšem nebyl udělal dojem na mě, opuštěné pláže a velkou železničního mostu pod “zábavné” hudba.

Na zpáteční cestě jsme se snažili dostat do Rostov na Donu do 21.00 hodin v pátek jako poslední den pracovního týdne ao víkendech Fountain “petr” (nachází se v těsné blízkosti nábřeží 21) pracuje na nábřeží v lehkém a hudebním režimu. V “Peter” si můžete vychutnat nejen, ale také, aby mu pomohl v nohách.

detskiii_otd_h_foto
Fontána v Rostov na Donu

Golubitskaya

Golubitskaya – letovisko na pobřeží Azovského moře se stavem v rekreačním středisku. Dříve Golubitskaya dovolená rozdělena na horní a dolní: žít v posledně bylo více prestižní a pohodlné. Dnes velikosti Golubitskaya jsou dostatečně velké a přístupné pěšky z jednoho konce na druhý se zdá být problematické, takže pohyb vozidel v obci je velmi intenzivní. V Golubitskaya rynochek mají malou množinu bodů za prodej upomínkových předmětů, ovoce a zeleniny a dva obchody “MAGNIT”. Přijedete-li do Golubitskaya bez auta, nejrozumnější k pronájmu byt se nachází hned vedle obchodu. V Golubitskaya iv sezoně můžete snadno najít byty pro každý vkus a rozpočet. Další věc je, že ubytování s dobrou hodnotou “cena-kvalita” je lepší rezervovat předem.